Работа спортивного зала, стадиона

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі “Сярэдняя школа № 3 г. Нясвіжа”

                            А.В.Мяленька

 

Графік работы спартыўнай залы, стадыёна

ў летні перыяд 2019 года

 

Дата

Час работы

Адказны

3-14 чэрвеня

1600-2000

Настаўнік фізічнай культуры Бурдыка В.В.

03.06

1000-1300

Ліпень В.В.

1300-1600

Малейка Т.А.

04.06

1000-1300

Бялевіч Т.А.

1300-1600

Шахнова Н.М.

05.06

1000-1300

Целяховіч Н.А.

1300-1600

Чанкіна Э.Ю.

06.06

1000-1300

Агіевіч А.Л.

1300-1600

Хорава М.С.

07.06

1000-1300

Шыцька Л.І.

1300-1600

Роўба Г.А.

10.06

1000-1300

Савасцей С.М.

1300-1600

Батурыцкая Н.Г.

11.06

1000-1300

Дашкевіч А.А.

1300-1600

Хомка С.К.

12.06

1000-1300

Бацян А.А.

1300-1600

Чанкіна Э.Ю.

13.06

1000-1300

Тарчыла І.М.

1300-1600

Казадой Г.В.

14.06

1000-1300

Дрозд І.А.

1300-1600

Чанкіна Э.Ю.

17.06

1000-1300

Паўловіч Т.Я.

1300-1600

Паўловіч Т.Я.

18.06

1000-1300

Паўловіч Т.Я.

1300-1600

Камінскі К.А.

19.06

1000-1300

Язвінская Н.А.

1300-1600

Сіняўская Ю.А.

20.06

1000-1300

Плакса Г.А.

1300-1600

Камінскі К.А.

21.06

1000-1300

Сіняўская Ю.А.

1300-1600

Хехнёва А.В.

24.06

1000-1300

Язвінская Н.А.

1300-1600

Чапарына А.А.

25.06

1000-1300

Плакса Г.А.

1300-1600

Хехнёва А.В.

26.07

1000-1300

Язвінская Н.А.

1300-1600

Чапарына А.А.

27.08

1000-1300

Плакса Г.А.

1300-1600

Сіняўская Ю.А.

28.06

1000-1300

Чапарына А.А.

1300-1600

Язвінская Н.А.

29.06-16.07

Па графіку лагера

з кругласутачным

наведваннем дзяцей

Дырэктар лагера Гішавец С.П.

17.07-07.08

1600-2000

Настаўнік фізічнай культуры Корсак А.А.

17.07

1000-1300

Хехнёва А.В.

1300-1600

Хехнёва А.В.

18.07

1000-1300

Сіняўская Ю.А.

1300-1600

Язвінская Н.А.

19.07

1000-1300

Хехнёва А.В.

1300-1600

Сіняўская Ю.А.

22.07

1000-1300

Сіняўская Ю.А.

1300-1600

Шчамялёва Т.С.

23.07

1000-1300

Чанкіна Э.Ю.

1300-1600

Чанкіна Э.Ю.

24.07

1000-1300

Шчамялёва Т.С.

1300-1600

Шчамялёва Т.С.

25.07

1000-1300

Бібік С.І.

1300-1600

Бібік С.І.

26.07

1000-1300

Шчамялёва Т.С.

1300-1600

Шчамялёва Т.С.

29.07

1000-1300

Кажановіч Н.Ч.

1300-1600

Бібік С.І.

30.07

1000-1300

Кажановіч Н.Ч.

1300-1600

Бібік С.І.

31.07

1000-1300

Кажановіч Н.Ч.

1300-1600

Бібік С.І.

8-31.08

1600-2000

Настаўнік фізічнай культуры Бібік С.І.

1.08

1000-1300

Чайко А.М.

1300-1600

Міськевіч Т.Ф.

2.08

1000-1300

Волкава А.Я.

1300-1600

Гірдзюк Н.В.

5.08

1000-1300

Шыцька Л.І.

1300-1600

Плаўсюк А.Л.

6.08

1000-1300

Цвірко С.Л.

1300-1600

Шахнова Н.М.

7.08

1000-1300

Аскірка І.В.

1300-1600

Бялевіч Т.А.

8.08

1000-1300

Дэмух Н.М.

1300-1600

Карней А.В.

9.08

1000-1300

Хорава М.С.

1300-1600

Макаўчык А.І.

12.08

1000-1300

Малейка Т.А.

1300-1600

Роўба г.А.

13.08

1000-1300

Шахнова Н.М.

1300-1600

Целяховіч Н.А.

14.08

1000-1300

Агіевіч А.Л.

1300-1600

Савасцей С.М.

15.08

1000-1300

Чарняўская І.В.

1300-1600

Бацян А.А.

16.08

1000-1300

Дашкевіч А.А.

1300-1600

Казадой Г.В.

19.08

1000-1300

Тарчыла І.М.

1300-1600

Хомка С.К.

20.08

1000-1300

Ліпень В.В.

1300-1600

Паўловіч Т.Я.

21.08

1000-1300

Чанкіна Э.Ю.

1300-1600

Шахнова Н.М.

22.08

1000-1300

Шыцька Л.І.

1300-1600

Роўба Г.А.

23.08

1000-1300

Малейка Т.А.

1300-1600

Макаўчык А.І.

26.08

1000-1300

Плаўсюк А.Л.

1300-1600

Казадой Г.В.

27.08

1000-1300

Дашкевіч А.А.

1300-1600

Хомка С.К.

28.08

1000-1300

Ермак В.Ф.

1300-1600

Бялевіч Т.А.

29.08

1000-1300

Хорава М.С.

1300-1600

Шахнова Н.М.

30.08

1000-1300

Гірдзюк Н.В.

1300-1600

Паўловіч Т.Я.

 

У суботу і нядзелю спартыўная зала і стадыён не працуюць.

 

Выдачу спартыўнага інвентара ажыццяўляюць

адказныя дзяжурныя настаўнікі згодна графіка.

 

З 17 ліпеня па 10 жніўня 2019 года – рамонт спартыўнай залы.